Стипендія

Стипендія

Про призначення академічної стипендії_літня заліково-екзаменаційна сесія 2018-2019 н.р.

Деталі

Про призначення академічної стипендії студентам факультету природничо-географічної освіти та екології на підставі сформованих рейтингів за результатами літньої заліково-екзаменаційної сесії 2018-2019 н.р.

 

 

Завантажити протокол №6

 

Завантажити протокол №7

Про призначення академічної стипендії на 2 семестр 2018-2019 н.р.

Деталі

Про призначення академічної стипендії студентам факультету природничо-географічної освіти та екології на підставі сформованих рейтингів за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії 2018-2019 н.р.

 

 

Завантажити протокол №1

 

Завантажити протокол №2

Лист МОН України щодо виплат соціальних стипендій після ліквідації академічної заборгованності_2018

Деталі

Лист МОН України щодо виплат соціальних стипендій після ліквідації академічної заборгованності

Завантажити

 

Про призначення академічної стипендії_літня заліково-екзаменаційна сесія 2017-2018 н.р.

Деталі

Про призначення академічної стипендії студентам факультету природничо-географічної освіти та екології на підставі сформованих рейтингів за результатами літньої заліково-екзаменаційної сесії 2017-2018 н.р.

 

 

Завантажити протокол №6

 

Завантажити протокол №7

 

Про призначення академічної стипендії 2 сем. 2017-2018 н.р.

Деталі

Про призначення академічної стипендії студентам факультету природничо-географічної освіти та екології на підставі сформованих рейтингів за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії 2017-2018 н.р.

 

 

Завантажити

Про призначення академічної стипендії_літня сесія 2017 р.

Деталі

Про призначення академічної стипендії студентам факультету природничо-географічної освіти та екології на підставі сформованих рейтингів за результатами літньої заліково-екзаменаційної сесії 2016-2017 н.р.

 

Завантажити

Про призначення академічної стипендії 2 сем. 2017 р.

Деталі

Про призначення академічної стипендії студентам факультету природничо-географічної освіти та екології на підставі сформованих рейтингів за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії 2016-2017 н.р.

 

 

 

Завантажити

 

 

 

 

   

Розклад  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Хто на сайті?  

На сайті 80 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ