Всеукраїнська олімпіада НПУ імені М.П.Драгоманова з хімії, біології, географії для вступників на основі повної загальної середньої освіти_2020

емблема ФПГОЕ 2

ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА

НАЦІОНАЛЬНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ІМЕНІ М.П. ДРАГОМАНОВА

З ХІМІЇ, БІОЛОГІЇ, ГЕОГРАФІЇ

ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ ВСТУПНИКІВ

НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Факультет природничо-географічної освіти та екології оголошує про проведення Всеукраїнської олімпіади з хімії, біології, географії для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

До участі в Олімпіаді допускаються особи, які:

-         отримали повну загальну середню освіту;

-         є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів;

-         мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.

Олімпіада проводиться у два тури - дистанційний (заочний) та очний.

Для участі в Олімпіаді потрібно зареєструватись на офіційному веб-сайті факультету, заповнивши анкету учасника в електронній формі та надіславши її на електронну адресу Організаційного комітету (відповідної кафедри).

ДИСТАНЦІЙНИЙ (ЗАОЧНИЙ) ТУР

Під час проведення дистанційного туру учасники Олімпіади ознайомлюються із завданнями, які можна завантажити на сайті факультету, розв’язують їх та надсилають на електронну адресу Організаційного комітету:

-         з географії – kafedra_geographynpu@ukr.net

Термін проведення Олімпіади з хімії, біології та географії:10 лютого –30 березня 2020 р.

УВАГА!

Дотримуйтесь правил подачі відповідей (вимог до формату та умов подачі), які детально прописані у тексті завдань.

ОЧНИЙ ТУР

Для участі у другому (очному) турі кожен учасник, який пройшов до другого туру, отримує на електронну пошту, вказану при реєстрації, запрошення від організаційного комітету. Очний тур буде проводитиисяна факультеті природничо-географічної освіти та екології. Учасник другого туру повинен мати при собі документ, який засвідчує його особу (паспорт або свідоцтво про народження) та подати роздруковану анкету, завірену власним підписом.

Місце проведення

факультет природничо-географічної освіти та екології

м. Київ, вулиця Пирогова, 9

Терміни проведення олімпіади:

з хімії, біології та географії – 11 квітня 2020 р.

До участі у очному турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% від максимально можливої кількості баліву першому (дистанційному) турі.

Учасникам Олімпіади, які набрали не менше 90% від максимально можливої кількості балів в очному турі, нараховуються додаткові бали до того з предметів сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання, з якого він брав участь у Олімпіаді (від 15 до 20 балів) при вступі на наступні спеціальності та освітньо-професійні програми:

Спеціальність 014.06 Середня освіта (Хімія)

Освітньо-професійні програми             1) Середня освіта (Хімія та біологія);

2) Середня освіта (Хімія та іноземна мова).

Спеціальність 014.05 Середня освіта (Біологія та  здоров’я людини)

Освітньо-професійні програми      1) Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), практична психологія;

2) Середня освіта (Біологія та здоров’я людини, іноземна мова).

3) Середня освіта (Біологія та здоров’я людини, хімія)

Спеціальність 014.07 Середня освіта (Географія)

Освітньо-професійні програми       1) Середня освіта (Географія та іноземна мова);

2) Середня освіта (Географія) та туристсько-краєзнавча робота.

Спеціальність 101 Екологія

Освітньо-професійні програми       1) Екологія антропогенно змінених територій

2) Екологічна безпека: низьковуглецеві сполуки

Допускається участь кожного учасника в кількох Всеукраїнських олімпіадах НПУ імені М.П. Драгоманова для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, але
при вступі додаткові бали нараховуються лише із однієї з них, обраної учасником.

За довідками звертатись за адресою:

НПУ імені М.П.Драгоманова (центральний корпус)

м. Київ, вул. Пирогова, 9 (ст. метро «Університет»)

Факультет природничо-географічної освіти та екології

Деканат (044) 239-30-87, 239-30-74 (кабінет 304)

Кафедра хімії            (044) 239-30-73

Кафедра біології       (044) 239-30-47