Студенти 4 курсу спеціальності «Географія» та 1 курсу спеціальності «Туризм» відвідали прес-конференцію_2018-11-28

cultura2018-1new-web

28.11.2018 р. студенти 4 курсу спеціальності «Географія» та 1 курсу спеціальності «Туризм» відвідали прес-конференцію, присвячену підведенню підсумків виконання проекту «Культурна спадщина в атласній геоінформаційній моделі сталого розвитку України. концепція та електронний макет моделі», що проходила в Інституті географії НАН України. На заході були присутні представники Управління охорони культурної спадщини Міністерства культури України, Управління культури і мистецтв Вінницької ОДА, Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА, представники Відділення наук про Землю Київської Малої академії наук, співробітники інститутів Національної академії України.

Координатори проекту розкрили стратегічне бачення сталого розвитку України і місце в ньому культурної спадщини, проаналізували сучасний стан історико-культурного потенціалу України, його вплив на соціально-економічний розвиток держави та презентували підготовлені в рамках проекту наукове видання «Культурна спадщина в атласній геоінформаційній системі сталого розвитку України», монографію «Реляційна картографія. Теорія та практика», розроблений веб-ресурс «Атласна ГІС культури» та електронну інтерактивну карту «Публічна частина Державного реєстру нерухомих пам’яток України».

cultura2018-2-web

cultura2018-5-web