Всеукраїнська олімпіада НПУ імені М.П.Драгоманова з хімії, біології, географії для вступників на основі повної загальної середньої освіти_2020

Деталі

емблема ФПГОЕ 2

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА

НАЦІОНАЛЬНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ІМЕНІ М.П. ДРАГОМАНОВА

З ХІМІЇ, БІОЛОГІЇ, ГЕОГРАФІЇ

ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ ВСТУПНИКІВ

НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

 

Факультет природничо-географічної освіти та екології оголошує про проведення Всеукраїнської олімпіади з хімії, біології, географії для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

До участі в Олімпіаді допускаються особи, які:

-         отримали повну загальну середню освіту;

-         є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів;

-         мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.

Олімпіада проводиться у два тури - дистанційний (заочний) та очний.

Для участі в Олімпіаді потрібно зареєструватись на офіційному веб-сайті факультету, заповнивши анкету учасника в електронній формі та надіславши її на електронну адресу Організаційного комітету (відповідної кафедри).

ДИСТАНЦІЙНИЙ (ЗАОЧНИЙ) ТУР

Під час проведення дистанційного туру учасники Олімпіади ознайомлюються із завданнями, які можна завантажити на сайті факультету, розв’язують їх та надсилають на електронну адресу Організаційного комітету:

-         з хімії – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

-         з біології – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

-         з географії – kafedra_geographynpu@ukr.net

Термін проведення Олімпіади з хімії, біології та географії:10 лютого –30 березня 2020 р.

 

УВАГА!

Дотримуйтесь правил подачі відповідей (вимог до формату та умов подачі), які детально прописані у тексті завдань.

 

ОЧНИЙ ТУР

Для участі у другому (очному) турі кожен учасник, який пройшов до другого туру, отримує на електронну пошту, вказану при реєстрації, запрошення від організаційного комітету. Очний тур буде проводитиисяна факультеті природничо-географічної освіти та екології. Учасник другого туру повинен мати при собі документ, який засвідчує його особу (паспорт або свідоцтво про народження) та подати роздруковану анкету, завірену власним підписом.

Місце проведення

факультет природничо-географічної освіти та екології

м. Київ, вулиця Пирогова, 9

Терміни проведення олімпіади:

з хімії, біології та географії – 11 квітня 2020 р.

До участі у очному турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% від максимально можливої кількості баліву першому (дистанційному) турі.

Учасникам Олімпіади, які набрали не менше 90% від максимально можливої кількості балів в очному турі, нараховуються додаткові бали до того з предметів сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання, з якого він брав участь у Олімпіаді (від 15 до 20 балів) при вступі на наступні спеціальності та освітньо-професійні програми:

Спеціальність 014.06 Середня освіта (Хімія)

Освітньо-професійні програми             1) Середня освіта (Хімія та біологія);

                                                                       2) Середня освіта (Хімія та іноземна мова).

Спеціальність 014.05 Середня освіта (Біологія та  здоров’я людини)

Освітньо-професійні програми      1) Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), практична психологія;

2) Середня освіта (Біологія та здоров’я людини, іноземна мова).

3) Середня освіта (Біологія та здоров’я людини, хімія)

Спеціальність 014.07 Середня освіта (Географія)

Освітньо-професійні програми       1) Середня освіта (Географія та іноземна мова);

2) Середня освіта (Географія) та туристсько-краєзнавча робота.

Спеціальність 101 Екологія

Освітньо-професійні програми       1) Екологія антропогенно змінених територій

2) Екологічна безпека: низьковуглецеві сполуки


Допускається участь кожного учасника в кількох Всеукраїнських олімпіадах НПУ імені М.П. Драгоманова для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, але
при вступі додаткові бали нараховуються лише із однієї з них, обраної учасником.

 

За довідками звертатись за адресою:

НПУ імені М.П.Драгоманова (центральний корпус)

м. Київ, вул. Пирогова, 9 (ст. метро «Університет»)

Факультет природничо-географічної освіти та екології

Деканат (044) 239-30-87, 239-30-74 (кабінет 304)

Кафедра хімії            (044) 239-30-73

Кафедра біології       (044) 239-30-47

Кафедра географії    (044) 239-30-З5

 

Завантажити умови олімпіади

 

Випуск магістрів 2020 року

Деталі

vypusk magistry 2020-01

vypusk magistry 2020-02

14 січня 2020 року на факультеті природничо-географічної освіти та екології НПУ імені М.П. Драгоманова відбулась урочиста церемонія випуску нової плеяди фахівців, які успішно завершили навчання і здобули освітній ступінь «магістр».

Ректор університету доктор філософських наук, академік НАПН України, професор Андрущенко В.П. побажав випускникам здоров’я, щастя, наснаги, нових творчих звершень, впевненості у своїх силах, кар’єрного зростання, високих професійних досягнень та вручив дипломи з відзнакою.

Студентів-випускників з урочистою подією в їх житті привітали декан факультету природничо-географічної освіти та екології доцент Турчинова Г.В., завідувачі кафедри хімії (професор Калінін І.В.), біології (професор Плиска О.І.), географії (доцент Щабельська В.Г.), екології (професор Волошина Н.О.), психолого-педагогічних дисциплін (доцент Покась Л.А.), іноземних мов (доцент Яременко-Гасюк О.О.).

Бажаємо випускникам успішної життєвої дороги та реалізації усіх задумів!!!

vypusk magistry 2020-03

vypusk magistry 2020-04vypusk magistry 2020-05vypusk magistry 2020-06vypusk magistry 2020-07vypusk magistry 2020-08vypusk magistry 2020-09

vypusk magistry 2020-10

vypusk magistry 2020-11vypusk magistry 2020-12

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!_2020

Деталі

new year 2020-2

Дорога Драгоманівська родино!

Ось збіг іще один рік, протягом якого ми пліч-о-пліч плідно і доволі результативно працювали з Вами. Ми здобували й особисті, й загальноуніверситетські перемоги, отримували заслужені нагороди, реалізували багато запланованих проєктів, провели багато цікавих і масштабних заходів. Але найголовніше – ми зберегли нашу єдність. Ми піклуємося, довіряємо і підтримуємо один одного. Наш колектив продовжує активно працювати над розвитком освіти і науки.

Наближається новий рік, і хочеться побажати кожному, аби він був для вас щедрим на радощі, здобутки, перемоги… Нехай він додасть вам сил і здоров’я, вселить у душі спокій і впевненість, дарує вашим родинам любов, злагоду й достаток. Щиро сподіваємося, що на нашій українській землі запанує мир, і ми здобудемо перемогу, а наші Герої, що захищають її сьогодні на передовій, повернуться до своїх домівок і обіймуть своїх рідних.

Шановні драгоманівці!

Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

 

Ректор Віктор Андрущенко,

голова трудового колективу Іван Горбачук

Зустріч керівництва університету з директором Корейського освітнього центру в Україні паном Ю Санг-Бом_2019

Деталі

Корея і ректор-1

Напередодні візиту педагогічної спільноти України на Всесвітній саміт «Мир, безпека та людський розвиток», що відбудеться на початку 2020 р. в Сеулі (Південна Корея), який проводиться в рамках діяльності міжнародної громадської організації як-от Всесвітня федерація миру (УПФ), створеною з метою побудови миру в усьому світі, де всі будуть жити у гармонії, співпраці та загальному добробуті, академік Національної академії педагогічних наук України, ректор Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Віктор Андрущенко зустрівся з директором Корейського освітнього центру в Україні паном Ю Санг-Бом, який вдруге став гостем Драгоманівського вишу.

На зустрічі були присутні проректор з наукової роботи Григорій Торбін, декан факультету природничо-географічної освіти та екології Ганна Турчинова, начальник міжнародного відділу Тетяна Матусевич.

Метою перемов стало обговорення питань щодо встановлення партнерських відносин між НПУ імені М.П.Драгоманова та закладами вищої освіти Південної Кореї, культурними і громадськими організаціями обох країн, співпраця та обмін досвідом з українськими та корейськими науковцями, педагогами і студентами на базі факультету природничо-географічної освіти та екології (біотехнології, нанотехнології, туризм, технології із захисту довкілля).

Наголосимо, економіка Південної Кореї за підсумками 2019 року зайняла перше місце серед інноваційних економік у світовому рейтингу Bloomberg, ушосте ставши лідером, набравши 87,38 балів із 100, випередивши Німеччину (87,3) та Фінляндію (85,57). Процес ранжирування визначив 100 країн, де США посіли 8 місце, Китай – 16, Україна – 53.

Треба звернути увагу і на те, що Республіка Корея немає природних ресурсів, крім людських, через що, як на рівні держави, так і кожної окремої організації, керівництво вкладає всі сили у розвиток людських ресурсів, засвоєння глобальних трендів: англійська мова, знати яку зобов'язаний навіть чиновник 9 рангу і кожен PHD, Open-Smart навчання, On-Line освіту, стратегія HRD, трансформація всіх рівнів освіти в креативну область (область розвитку), ідея створення міста креативності та міжнародні стажування.

Зараз у Південній Кореї розроблено програму моделювання підготовки конкурентоспроможної особистості на 50 років наперед!

Корея і ректор-2

На факультеті природничо-географічної освіти та екології відбулася презентація кінолекторію «Сучасний учитель. Який він?»

Деталі

На факультеті природничо-географічної освіти та екології НПУ імені М. П. Драгоманова розпочав свою роботу тематичний кінолекторій «Сучасний учитель. Який він?», організатором і ведучою якого стала декан факультету Ганна Турчинова.

Кінолекторій

У фокусі уваги кінолекторію – шкільний учитель в контексті сучасних трендів на розвиток шкільної освіти та поглядів на роль і місце учителя та учнів у цьому процесі. Організатори заходу пропонують переглянути й обсудити тематичні стрічки, більшість із яких стали знаковими не тільки для нашого, але й для світового кіномистецтва.

На заході були присутні студенти І курсу. Модератором події було організовано перегляд та обговорення кінофільму «Першокласниця» (1948).

Епіграфом до презентації проекту можуть слугувати слова вчительки з фільму «Першокласниця», адресовані маленькім ученицям: «Я покажу вам школу, я проведу з вами перерву, я навчу вас читати і писати. І на кожному уроці ви будете пізнавати щось нове, цікаве. І скоро-скоро ви станете справжніми школярками». Перерахування цих майбутніх шкільних справ звучить у вчительки як обіцянка казково-дивовижних речей, з якими маленькі учениці зустрінуться в школі… Фільм складається з 10 новел, в яких представлена історія про життя і виховання характеру маленької дівчинки-першокласниці.

Як наголосила Ганна Турчинова, у фільмах 1930-х−1950-х років відбувається послідовне змалювання образу учня і вчителів. Підтягнутий вид, строгий одяг, акуратна зачіска, відповідальний підхід до навчання − характерні ознаки навчально-виховного процесу як у вчителів, так і в учнів. Учитель у фільмах даного періоду стає символом самовідданості, відповідальності, працьовитості і мудрості. Тоді як головні цінності дітей − персонажів фільмів із шкільної тематики − послух, хороша поведінка, відмінна успішність з усіх предметів, відповідальність і готовність прийти на допомогу товаришам та ін.  

Після перегляду кінострічки студенти жваво дискутували з приводу ставлення вчительки до дитини (як до дорослої самостійної дівчинки); педагогічних прийомів, які вдало застосовує вчитель, виховуючи учениць; про доцільність шкільної форми для учнів; дрес код (регламент в одязі) вчителя; чи припустимо бути вчителю з татуажем на руках, пірсингом, виставляти свої оголені фотографії в соцмережах та ін.

Вітаємо команду факультету з перемогою!_2019-12-05

Деталі

Свято руху і краси 2019 1

5 грудня 2019 р. в спорткомплексі НПУ імені М.П.Драгоманова відбулося спортивне свято «Руху, краси і здоровя»,

в якому взяли активну участь студенти 1 та 2 курсів факультету природничо-географічної освіти та екології та вибороли

1 місце

за виконання довільної програми з ритмічної гімнастики!

Вітаємо команду факультету з перемогою!

Висловлюємо щиру вдячність вболювальникам, які підтримали нашу команду

Вітаємо команду факультету з перемогою!

Деталі

5 грудня 2019 р. в спорткомплексі НПУ імені М.П.Драгоманова відбулося спортивне свято «Руху, краси і здоровя»,

в якому взяли активну участь студенти 1 та 2 курсів факультету природничо-географічної освіти та екології та вибороли

1 місце

за виконання довільної програми з ритмічної гімнастики!

Вітаємо команду факультету з перемогою!

Висловлюємо щиру вдячність вболювальникам, які підтримали нашу команду

Вітаємо студентів-екологів з перемогою_2019

Деталі

IMG-70b5da4ceb6a7386392b07e2f7914428-V

Вітаємо!

Студентів-екологів з перемогою –

I місце у конкурсі-фестивалі «Екологічна мода», що відбувся на базі Державного університету «Житомирська політехніка».

Збірна команда «ECO-BANG» гідно представила НПУ імені М.П. Драгоманова та факультет природничо-географічної освіти та екології у конкурсі.

Висвітлили актуальні екологічні проблеми та шляхи їх вирішення через творчий підхід (дизайн одягу, аксесуарів, відео і фото презентація).

Особливу увагу команда отримала від спонсорів заходу (Всеукраїнська екологічна ліга, АТ «Рудь», ЗАТ «Житомирські ласощі»).

Щиро дякуємо адміністрації факультету ПГОЕ та університету НПУ імені М.П.Драгоманова за надану підтримку та можливість взяти участь в екологічному конкурсі-фестивалі!

Професійний підхід та тепла зустріч від організаторів конкурсу подарували незабутні емоції, враження та наснагу для подальших творчих звершень!

IMG-5bd45e427256fe48b23ee929071bae56-V

IMG-42e0a700e5cd218975064dbcb8ab9136-V

IMG-6c9cc4026e392d93252f348ec8b5a1e0-V

Дочірні категорії

 • Події
  Кількість статей:
  102
 • Оголошення
  Кількість статей:
  33
 • Стипендія
  Кількість статей:
  7
 • Кількість набраних балів учасників учнівських олімпіад-2017
  Кількість статей:
  2
 • Архів
  Кількість статей:
  2
 • Новини
  Кількість статей:
  11
  • Наука

       

   Кількість статей:
   1
  • Навчання

   30 жовтня - 1 листопада у Київському Палаці дітей та юнацтва (Київ, вул. Січневого Повстання, 13) відбудеться виставка "Освіта України - інноваційні технології навчання".

   Програма виставки:
   - Презентація інноваційних технологій навчальними закладами різних рівнів, науково-методичними центрами.
   - Сучасні видання науково-методичної літератури.
   - Обговорення педагогічних інновацій на "круглих столах", семінарах, конференціях.
   - Обмін досвідом впровадження в навчальний процес інновацій.
   - Демонстрація сучасних технічних засобів навчання, комп'ютерних програм, мульти- медіа, лабораторного устаткування, меблів.
   - Презентація нових підручників і методичних посібників видання 2006-2007 років.
   - Встановлення ділових зв'язків, обмін інформацією про співробітництво, прес-конференцію.
   - Нагородження переможців у конкурсі, вручення дипломів учасника виставки.

   Розділи виставки:
   - інноваційні технології в навчальному процесі;
   - сучасні дидактичні засоби навчання;
   - інформатизація й комп'ютеризація навчального процесу;
   - програмно-технічні комплекси й технології;
   - післядипломна освіта;
   - дистанційна форма навчання;
   - моніторинг якості знань;
   - євроінтеграція освіти України і організація навчального процесу відповідно до вимог Болонської конвенції;
   - науково-методична література 2006-2007 рр;
   - інновації в навчальній техніці, лабораторних засобах навчання;
   - меблі для навчальних закладів.

   Кількість статей:
   1
   

Розклад  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Хто на сайті?  

На сайті 93 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ