Випуск магістрів 2020 року

Деталі

vypusk magistry 2020-01

vypusk magistry 2020-02

14 січня 2020 року на факультеті природничо-географічної освіти та екології НПУ імені М.П. Драгоманова відбулась урочиста церемонія випуску нової плеяди фахівців, які успішно завершили навчання і здобули освітній ступінь «магістр».

Ректор університету доктор філософських наук, академік НАПН України, професор Андрущенко В.П. побажав випускникам здоров’я, щастя, наснаги, нових творчих звершень, впевненості у своїх силах, кар’єрного зростання, високих професійних досягнень та вручив дипломи з відзнакою.

Студентів-випускників з урочистою подією в їх житті привітали декан факультету природничо-географічної освіти та екології доцент Турчинова Г.В., завідувачі кафедри хімії (професор Калінін І.В.), біології (професор Плиска О.І.), географії (доцент Щабельська В.Г.), екології (професор Волошина Н.О.), психолого-педагогічних дисциплін (доцент Покась Л.А.), іноземних мов (доцент Яременко-Гасюк О.О.).

Бажаємо випускникам успішної життєвої дороги та реалізації усіх задумів!!!

vypusk magistry 2020-03

vypusk magistry 2020-04vypusk magistry 2020-05vypusk magistry 2020-06vypusk magistry 2020-07vypusk magistry 2020-08vypusk magistry 2020-09

vypusk magistry 2020-10

vypusk magistry 2020-11vypusk magistry 2020-12

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!_2020

Деталі

new year 2020-2

Дорога Драгоманівська родино!

Ось збіг іще один рік, протягом якого ми пліч-о-пліч плідно і доволі результативно працювали з Вами. Ми здобували й особисті, й загальноуніверситетські перемоги, отримували заслужені нагороди, реалізували багато запланованих проєктів, провели багато цікавих і масштабних заходів. Але найголовніше – ми зберегли нашу єдність. Ми піклуємося, довіряємо і підтримуємо один одного. Наш колектив продовжує активно працювати над розвитком освіти і науки.

Наближається новий рік, і хочеться побажати кожному, аби він був для вас щедрим на радощі, здобутки, перемоги… Нехай він додасть вам сил і здоров’я, вселить у душі спокій і впевненість, дарує вашим родинам любов, злагоду й достаток. Щиро сподіваємося, що на нашій українській землі запанує мир, і ми здобудемо перемогу, а наші Герої, що захищають її сьогодні на передовій, повернуться до своїх домівок і обіймуть своїх рідних.

Шановні драгоманівці!

Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

 

Ректор Віктор Андрущенко,

голова трудового колективу Іван Горбачук

Зустріч керівництва університету з директором Корейського освітнього центру в Україні паном Ю Санг-Бом_2019

Деталі

Корея і ректор-1

Напередодні візиту педагогічної спільноти України на Всесвітній саміт «Мир, безпека та людський розвиток», що відбудеться на початку 2020 р. в Сеулі (Південна Корея), який проводиться в рамках діяльності міжнародної громадської організації як-от Всесвітня федерація миру (УПФ), створеною з метою побудови миру в усьому світі, де всі будуть жити у гармонії, співпраці та загальному добробуті, академік Національної академії педагогічних наук України, ректор Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Віктор Андрущенко зустрівся з директором Корейського освітнього центру в Україні паном Ю Санг-Бом, який вдруге став гостем Драгоманівського вишу.

На зустрічі були присутні проректор з наукової роботи Григорій Торбін, декан факультету природничо-географічної освіти та екології Ганна Турчинова, начальник міжнародного відділу Тетяна Матусевич.

Метою перемов стало обговорення питань щодо встановлення партнерських відносин між НПУ імені М.П.Драгоманова та закладами вищої освіти Південної Кореї, культурними і громадськими організаціями обох країн, співпраця та обмін досвідом з українськими та корейськими науковцями, педагогами і студентами на базі факультету природничо-географічної освіти та екології (біотехнології, нанотехнології, туризм, технології із захисту довкілля).

Наголосимо, економіка Південної Кореї за підсумками 2019 року зайняла перше місце серед інноваційних економік у світовому рейтингу Bloomberg, ушосте ставши лідером, набравши 87,38 балів із 100, випередивши Німеччину (87,3) та Фінляндію (85,57). Процес ранжирування визначив 100 країн, де США посіли 8 місце, Китай – 16, Україна – 53.

Треба звернути увагу і на те, що Республіка Корея немає природних ресурсів, крім людських, через що, як на рівні держави, так і кожної окремої організації, керівництво вкладає всі сили у розвиток людських ресурсів, засвоєння глобальних трендів: англійська мова, знати яку зобов'язаний навіть чиновник 9 рангу і кожен PHD, Open-Smart навчання, On-Line освіту, стратегія HRD, трансформація всіх рівнів освіти в креативну область (область розвитку), ідея створення міста креативності та міжнародні стажування.

Зараз у Південній Кореї розроблено програму моделювання підготовки конкурентоспроможної особистості на 50 років наперед!

Корея і ректор-2

На факультеті природничо-географічної освіти та екології відбулася презентація кінолекторію «Сучасний учитель. Який він?»

Деталі

На факультеті природничо-географічної освіти та екології НПУ імені М. П. Драгоманова розпочав свою роботу тематичний кінолекторій «Сучасний учитель. Який він?», організатором і ведучою якого стала декан факультету Ганна Турчинова.

Кінолекторій

У фокусі уваги кінолекторію – шкільний учитель в контексті сучасних трендів на розвиток шкільної освіти та поглядів на роль і місце учителя та учнів у цьому процесі. Організатори заходу пропонують переглянути й обсудити тематичні стрічки, більшість із яких стали знаковими не тільки для нашого, але й для світового кіномистецтва.

На заході були присутні студенти І курсу. Модератором події було організовано перегляд та обговорення кінофільму «Першокласниця» (1948).

Епіграфом до презентації проекту можуть слугувати слова вчительки з фільму «Першокласниця», адресовані маленькім ученицям: «Я покажу вам школу, я проведу з вами перерву, я навчу вас читати і писати. І на кожному уроці ви будете пізнавати щось нове, цікаве. І скоро-скоро ви станете справжніми школярками». Перерахування цих майбутніх шкільних справ звучить у вчительки як обіцянка казково-дивовижних речей, з якими маленькі учениці зустрінуться в школі… Фільм складається з 10 новел, в яких представлена історія про життя і виховання характеру маленької дівчинки-першокласниці.

Як наголосила Ганна Турчинова, у фільмах 1930-х−1950-х років відбувається послідовне змалювання образу учня і вчителів. Підтягнутий вид, строгий одяг, акуратна зачіска, відповідальний підхід до навчання − характерні ознаки навчально-виховного процесу як у вчителів, так і в учнів. Учитель у фільмах даного періоду стає символом самовідданості, відповідальності, працьовитості і мудрості. Тоді як головні цінності дітей − персонажів фільмів із шкільної тематики − послух, хороша поведінка, відмінна успішність з усіх предметів, відповідальність і готовність прийти на допомогу товаришам та ін.  

Після перегляду кінострічки студенти жваво дискутували з приводу ставлення вчительки до дитини (як до дорослої самостійної дівчинки); педагогічних прийомів, які вдало застосовує вчитель, виховуючи учениць; про доцільність шкільної форми для учнів; дрес код (регламент в одязі) вчителя; чи припустимо бути вчителю з татуажем на руках, пірсингом, виставляти свої оголені фотографії в соцмережах та ін.

Вітаємо команду факультету з перемогою!_2019-12-05

Деталі

Свято руху і краси 2019 1

5 грудня 2019 р. в спорткомплексі НПУ імені М.П.Драгоманова відбулося спортивне свято «Руху, краси і здоровя»,

в якому взяли активну участь студенти 1 та 2 курсів факультету природничо-географічної освіти та екології та вибороли

1 місце

за виконання довільної програми з ритмічної гімнастики!

Вітаємо команду факультету з перемогою!

Висловлюємо щиру вдячність вболювальникам, які підтримали нашу команду

Вітаємо команду факультету з перемогою!

Деталі

5 грудня 2019 р. в спорткомплексі НПУ імені М.П.Драгоманова відбулося спортивне свято «Руху, краси і здоровя»,

в якому взяли активну участь студенти 1 та 2 курсів факультету природничо-географічної освіти та екології та вибороли

1 місце

за виконання довільної програми з ритмічної гімнастики!

Вітаємо команду факультету з перемогою!

Висловлюємо щиру вдячність вболювальникам, які підтримали нашу команду

Вітаємо студентів-екологів з перемогою_2019

Деталі

IMG-70b5da4ceb6a7386392b07e2f7914428-V

Вітаємо!

Студентів-екологів з перемогою –

I місце у конкурсі-фестивалі «Екологічна мода», що відбувся на базі Державного університету «Житомирська політехніка».

Збірна команда «ECO-BANG» гідно представила НПУ імені М.П. Драгоманова та факультет природничо-географічної освіти та екології у конкурсі.

Висвітлили актуальні екологічні проблеми та шляхи їх вирішення через творчий підхід (дизайн одягу, аксесуарів, відео і фото презентація).

Особливу увагу команда отримала від спонсорів заходу (Всеукраїнська екологічна ліга, АТ «Рудь», ЗАТ «Житомирські ласощі»).

Щиро дякуємо адміністрації факультету ПГОЕ та університету НПУ імені М.П.Драгоманова за надану підтримку та можливість взяти участь в екологічному конкурсі-фестивалі!

Професійний підхід та тепла зустріч від організаторів конкурсу подарували незабутні емоції, враження та наснагу для подальших творчих звершень!

IMG-5bd45e427256fe48b23ee929071bae56-V

IMG-42e0a700e5cd218975064dbcb8ab9136-V

IMG-6c9cc4026e392d93252f348ec8b5a1e0-V

СТУДЕНТИ-ПРИРОДНИЧНИКИ ТОРКНУЛИСЯ ОСІННІХ АКВАРЕЛЕЙ УМАНСЬКОГО ДЕНДРОПАРКУ «СОФІЇВКА»_2019

Деталі

Золотою осінню, за ініціативи декану факультету природничо-географічної освіти та екології Ганни Турчинової до Національного дендрологічного парку України «Софіївка» у місті Умань приїхали студенти-першокурсники − майбутні біологи i менеджери-туристи з доцентом кафедри біології Н. Мельниченко і заст. декана з виховної роботи В. Головком. Нещодавно там завершився грандіозний проект із реконструкції історичної частини дендропарку «Софіївка» (1802 р.) та створення єдиного у Східній Європі фентезі-парку «Сучасна Софіївка». Презентація оновленої історичної частини дендропарку «Софіївка» відбулася навесні 2019 р.

Софіївка

Парк «Софіївка» також є і науково-дослідним інститутом Національної академії наук України, де студенти-драгоманівці мали можливість познайомитися з 3323 видами, формами, сортами місцевих та екзотичних дерев і кущів, побачити дива садово-паркового мистецтва, які радують око вже кілька поколінь, як-от зелений партерний амфітеатр із загадковою назвою «Арборетум імені В.В. Пашкевича», названий на честь його творця, відомого вченого-ботаніка. Арборетум – це англійський парк, розбитий у вигляді трикутника, де зосереджена найбільша кількість екзотичних рослин і яскравих квітів.

На чималій площі парку – 179,2 га – крім рослинності, є ще багато цікавого, створеного руками людини у співавторстві з величною природою, що побачили драгоманівці-першокурсники: павільйон Флори, фонтан «Змія», Площа зборів, Тарпейська скеля, Венеціанський місток, грот страху і сумнівів, грот Сцилли, великий водоспад, статуї давньоримських і грецьких богів і героїв, долина Циклопів, підземна річка, граціозні лебеді і кумедні качури у ставку.

У рамках проекту в дендропарку створено багатоярусний світлодинамічний прогулянковий комплекс водоспадів «Тризуб Посейдона», встановлено пам’ятники засновнику парку Станіславу Потоцькому та його дружині Софії, висаджено сад магнолій, облаштовано "Звіринець" Потоцьких, де мешкатимуть близько 30 диких тварин різних видів (лані європейські, муфлони, олені благородні, лами, верблюди, мунтжаки, шотландські корівки тощо), відновлено центральну алею та відкрито експозицію з фрагментом бруківки головної алеї, побудованої в 1838 р.

І, наприкінці, засвідчимо, що студентки Драгоманівського вишу – найкрасивіші, найвеселіші, найприкольніші, стильні, уміють гарно себе представити, що ставить наших красунь на голову вище від інших. Все ж таки вони побували в «Софіївці», яка стала пам’яткою кохання одного з найбагатших польських магнатів Станіслава Потоцького до чарівної Софії.

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ