Меню подій  

   

Оголошення

 

Розпорядження 2020 03 23

 

Розпорядження

 

 

 

Шановні абітурієнти!

 

У зв’язку з запровадженням карантину в університеті з 12 березня по 3 квітня 2020 р. дата проведення очного туру Всеукраїнської олімпіади Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова з хімії, біології, географії для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти буде змінена.

Додаткова інформація про проведення очного туру олімпіади буде надана після закінчення карантину.

 

Деканат

 

 

 
 
Шановні викладачі!
 
На виконання наказу ректора університету Віктора Андрущенка № 187-П від 11 березня 2020 року про запровадження карантину в університеті з 12 березня до 3 квітня 2020 року рекомендуємо розробити дистанційний навчальний контент дисциплін відповідно до навчального розкладу і навантаження викладачів у системі дистанційного навчання moodle.npu.edu.ua.

Структура та детальні відео інструкції знаходяться за посиланням:

https://docs.google.com/document/d/1ichHRawjKSBx1d1v_nWroqyicW3TNpwBKVkO44BNGU0/edit

Відео інструкції для роботи з moodle

Для допомоги викладачам в організації дистанційного навчання під час карантину Центром цифрових освітніх технологій створено:

Центр цифрових освітніх технологій ЦЦОТ

 

Про дистанційну роботу (інструкція для викладачів)

moodle logo        Шановні викладачі !

Підготовлена ілюстрована інструкція для початку роботи з навчальними курсами в дистанційній формі moodle.npu.edu.ua. 

Прохання, після замовлення курсу, продублюйте повідомлення на адресу модератора

Для більш детального ознайомлення з роботою системи пропонуємо завантажити та переглянути методичний посібник: Система електронного навчання ВНЗ на базі MOODLE: Методичний посібник / Ю. В. Триус, І. В. Герасименко, В. М. Франчук // За ред.Ю. В. Триуса. – Черкаси, 2012. – 220 с.

 

 

 

 

 

Інформаційний лист 1

 

Інформаційний лист № 1

 

   

 

  Кабінет Міністрів України затвердив заходи, які необхідно вжити для убезпечення від коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19.

  Відповідно до рішення Уряду оголошено загальнонаціональний карантин. У зв’язку з цим Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова  на три тижні – з 12 березня до 3 квітня 2020 року – переходить на дистанційну форму навчання.

   Наказ ректора університету Віктора Андрущенка № 187-П від 11 березня 2020 року про запровадження карантину в університеті

   Про можливі зміни та інші важливі новини повідомлятимемо на офіційному сайті університету. 

 

Пресслужба університету

 

Посилання на сайт університету

Шановні студенти!

У зв’язку із затримкою фінансування, виплата соціальних стипендій за січень-березень 2020 року буде здійснена до 31 березня.

Вибачте за незручності.

Управління праці та соціального захисту населення Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації

posvata

Шановні першокурсники!

3 вересня 2019 року о 12.00 у Міжнародному центрі культури і мистецтв Профспілок України (Жовтневий палац; адреса: Алея Героїв Небесної Сотні, 1) відбудуться урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова у студенти. Церемонію вручення символів студентства – Ключа від Країни Знань та Студентського квитка – супроводжуватиме незабутня концертна програма. Запрошуємо долучитися до цієї незабутньої хвилюючої миті у житті кожного студента.

Прес-служба університету

Дирекція факультету          

Студентка 2 курсу магістратура спеціальності "Біологія" 

Потрібна допомога Комонюк Дарині

   
© ALLROUNDER