Меню подій  

   

фото 1-1

На початку жовтня до студентів факультету природничо-географічної освіти та екології НПУ імені М. П. Драгоманова, на запрошення декана ф-ту проф. Г. В.Турчинової, прибули гості із Великої Британії (м. Лондон) − професійні лектори, члени міжнародної організації професійних педагогів PRIME, д-р Дженні Брайден, д-р Майкл Харпер та д-р Тім Паттен

Провідною темою було окреслено НАВЧАННЯ: як допомогти студенту ефективно навчатися, інтеграція у здобутті знань студентами та збереження їхнього здоров’я.

фото 2-2

Зауважимо, використання декількох стилів навчання (візуальний, аудіальний, вербальний, кінестетичний, логічний, міжособистісний, внутрішньоособистісний) є відносно новим підходом, який лише нещодавно почали визнавати в педагогічній науці, про що говорили і демонстрували англійські педагоги викладачам і студентам факультету. Адже, наші студенти – у майбутньому вчителі, які скоро прийдуть до школи.

Лекцію гості читали на вишуканій англійській мові (BritishEnglish) і, що для нас ще незвично, − втрьох. Кожен із лекторів висвітлював свою тему, і було несподівано, коли вчені під час лекції дискутували один із одним, часом, і всі разом утрьох, залучаючи слухачів до обговорення того чи іншого питання.

фото 3-1

фото 4-1

Ми були водночас залучені до ситуативних ігор, дискусій, проведення міні-перерви, підготовки презентації – і все англійською мовою.

Зауважимо, що це – цінний досвід для майбутніх учителів біології, хімії, географії, які опановують свою майбутню професію паралельно із вивченням англійської мови за фахом (із першого курсу), маючи право по закінченню університету викладати свій предмет іноземною мовою.

Така підготовка студентів в умовах університету для Нової української школи стає все більш актуальною, тому що старша школа у закладах середньої освіти переходить на профільне навчання.

фото 5-1

   
© ALLROUNDER