Візит Президента Європейської Асоціації вчителів до університету_2019-06

фото 1

Наприкінці навчального року до НПУ імені М.П. Драгоманова завітав довгоочікуваний гість − Президент Європейської Асоціації вчителів (AEDE), професор Сільвано Марселья (Італія).

Мета візиту шановного гостя − познайомитися із членами громадської організації «Європейська освіта і наука в Україні», осередок якої в Україні очолює д. філол. н., професор кафедри іноземних мов факультету природничо-географічної освіти та екології НПУ імені М.П. Драгоманова Світлана Мар’янівна Іваненко; обмінятися досвідом з українськими колегами; ознайомитися із матеріально-технічним забезпеченням навчального процесу на факультеті; відвідати заняття і поспілкуватися зі студентами ф-ту природничо-географічної освіти та екології НПУ імені М.П.Драгоманова (декан Г.В. Турчинова).

фото 2 2

Професор Сільвано Марселья також взяв участь у круглому столі «Дуальна система в європейській освіті».

фото 3

Відбуласязустріч із проректорами нашого університету Р. М. Вернидубом і В. Г. Лавриненком, де учасники обмінялися інформацією про Європейську спілку ректорів, організацію навчального процесу і поглиблення міжнародних контактів з європейськими університетами. До речі, у січні 2018 р. делегацію України на конгресі Європейської Асоціації вчителів, який проходив у Страсбурзі в будинку Європейського Парламенту, де громадську організацію «Європейська освіта і наука в Україні» було прийнято до Загальноєвропейської асоціації вчителів, було запрошено професора С.М. Іваненко і доцента О.В. Холоденко.

фото 4. Eвропарламент

Візит професора Сільвано Марселья, Президента Європейської Асоціації вчителів (яка існує вже понад 60 років!), закінчився приємним подарунком – врученням пам’ятного знаку AEDE громадській організації «Європейська освіта і наука в Україні».