Кафедра іноземних мов природничих факультетів

Тиждень іноземної мови_2019

Деталі

З 11 по 15 листопада 2019 року на кафедрі іноземних мов факультету природничо-географічної освіти та екології проходив тиждень іноземної мови. Метою даного заходу було посилення мотивації студентів до вивчення різних іноземних мов, розширення їх світогляду та розвиток творчих здібностей. У рамках тижня відбулося чимало цікавих навчальних і розважальних заходів, зокрема:

    • Конкурс плакатів «Мій Університет та Я»
    • Конкурс країнознавчих презентацій «Країна, що навчає й виховує»
    • Благодійна акція «Кухні світу». Збір коштів на допомогу 2 міській дитячій лікарні.
    • Літературне кафе – «Зоряний час»
    • Квест «Знайди скарби Університету»

1.БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ

благоійна акція 01

12.11.2019 в рамках тижня іноземних мов кафедра іноземних мов факультету природничо-географічної освіти та екології проводила Благодійну акцію «Кухні Світу». Акція була націлена на збір коштів на допомогу другій міській дитячий лікарні, відділенню патології новонароджених для придбання памперсів та інших засобів для догляду за новонародженими. В акції взяли участь студенти спецкурсів ГІ, БІ, ХІ та студенти фізико-математичного факультету, які приготували національні страви країн, мову яких вони вивчають (кекси, круасани, печиво, панкейки тощо). Особливо хочемо відмітити студентів Іванову Зоряну, Баранову Наталію, Олефіренко Анну, Кондратюк Вікторію.

Разом ми змогли зібрати 1085 гривень для закупівлі памперсів та інших гігієнічних засобів для малюків відділення патології новонароджених 2 міської дитячої лікарні.

Щиро дякуємо всім, хто брав участь в акції і завдяки кому ця добра справа стала реальністю!

2.КВЕСТ «Знайди скарби університету»

14.11.2019 кафедра іноземних мов ФПГОЕ проводила навчально-інформаційну гру - квест для студентів різних факультетів (фізико-математичний, інженерно-педагогічний, фізвиховання тощо), які вивчають іноземну мову (англійську, французьку, німецьку).Квест був присвячений 185 - річчю Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова та перевіряв не лише іншомовні знання студентів їх інтерактивні здібності, а й вміння застосовувати їх на практиці у нестандартних ситуаціях орієнтування в стінах рідного університету.

квест 01 квест 02 квест 03 

3.ЛІТЕРАТУРНЕ КАФЕ – «ЗОРЯНИЙ ЧАС»

літературне кафе 01

13.11.2019 кафедра іноземних мов провела навчально-виховний захід, на якому студенти спецгруп показували свої творчі здібності у співі, декламуванні та інсценуванні іноземними мовами: англійською, французькою, німецькою. Студенти завзято змагались у майстерності художнього слова, у артистизмі виконання пісень, в обіграванні фрагментів кінофільмів іноземною мовою. З цікавою мовленнєвою вікториною виступили студенти 4 курсу ГІ. До студентів ФПГОЕ приєднались також студенти фізико-математичного факультету, які зробили свій творчий внесок у популяризації вивчення іноземних мов.

літературне кафе 02 літературне кафе 03 літературне кафе 04

4.КОНКУРС ПЛАКАТІВ «МІЙ УНІВЕРСИТЕТ ТА Я»

11.11.2019 в рамках тижня іноземної мови проходив конкурс плакатів присвячений 185-річчю університету, де студенти, в гумористичній та цікавій формі, описали, що їм дало та як змінило навчання в нашому славетному університеті. Нововведенням цього року було інтерактивне голосування на сторінках Фейсбука та кафедральній сторінці, застосування хештегів. Оцінювання проходило в декількох номінаціях: найзмістовніший, найкреативніший, найгуморістичніший тощо. Особливо відзначався найкращий плакат в номінації «Глядацькі симпатії» - 24 ГІ (Кондратюк Вікторія). Крім того у номінації «Естетичне оформлення» здобули перемогу 12 БП, «Гумор та сучасність» 24 ГІ (Гапон Олександра), «Наповненість, змістовність та профорієнтаційна цінність» 2 МСО, «Історія + сьогодення» 21ГІ, «Спецефекти» - 44ГІ (Родмологов Костя)

gaseta 03 gaseta 02

gaseta 10 gaseta 08

gaseta 09 gaseta 11

Педагоги із Лондона презентують стилі навчання студентам-природничникам_2019-10

Деталі

фото 1-1

На початку жовтня до студентів факультету природничо-географічної освіти та екології НПУ імені М. П. Драгоманова, на запрошення декана ф-ту проф. Г. В.Турчинової, прибули гості із Великої Британії (м. Лондон) − професійні лектори, члени міжнародної організації професійних педагогів PRIME, д-р Дженні Брайден, д-р Майкл Харпер та д-р Тім Паттен

Провідною темою було окреслено НАВЧАННЯ: як допомогти студенту ефективно навчатися, інтеграція у здобутті знань студентами та збереження їхнього здоров’я.

фото 2-2

Зауважимо, використання декількох стилів навчання (візуальний, аудіальний, вербальний, кінестетичний, логічний, міжособистісний, внутрішньоособистісний) є відносно новим підходом, який лише нещодавно почали визнавати в педагогічній науці, про що говорили і демонстрували англійські педагоги викладачам і студентам факультету. Адже, наші студенти – у майбутньому вчителі, які скоро прийдуть до школи.

Лекцію гості читали на вишуканій англійській мові (BritishEnglish) і, що для нас ще незвично, − втрьох. Кожен із лекторів висвітлював свою тему, і було несподівано, коли вчені під час лекції дискутували один із одним, часом, і всі разом утрьох, залучаючи слухачів до обговорення того чи іншого питання.

фото 3-1

фото 4-1

Ми були водночас залучені до ситуативних ігор, дискусій, проведення міні-перерви, підготовки презентації – і все англійською мовою.

Зауважимо, що це – цінний досвід для майбутніх учителів біології, хімії, географії, які опановують свою майбутню професію паралельно із вивченням англійської мови за фахом (із першого курсу), маючи право по закінченню університету викладати свій предмет іноземною мовою.

Така підготовка студентів в умовах університету для Нової української школи стає все більш актуальною, тому що старша школа у закладах середньої освіти переходить на профільне навчання.

фото 5-1

Візит Президента Європейської Асоціації вчителів до університету_2019-06

Деталі

фото 1

Наприкінці навчального року до НПУ імені М.П. Драгоманова завітав довгоочікуваний гість − Президент Європейської Асоціації вчителів (AEDE), професор Сільвано Марселья (Італія).

Мета візиту шановного гостя − познайомитися із членами громадської організації «Європейська освіта і наука в Україні», осередок якої в Україні очолює д. філол. н., професор кафедри іноземних мов факультету природничо-географічної освіти та екології НПУ імені М.П. Драгоманова Світлана Мар’янівна Іваненко; обмінятися досвідом з українськими колегами; ознайомитися із матеріально-технічним забезпеченням навчального процесу на факультеті; відвідати заняття і поспілкуватися зі студентами ф-ту природничо-географічної освіти та екології НПУ імені М.П.Драгоманова (декан Г.В. Турчинова).

фото 2 2

Професор Сільвано Марселья також взяв участь у круглому столі «Дуальна система в європейській освіті».

фото 3

Відбуласязустріч із проректорами нашого університету Р. М. Вернидубом і В. Г. Лавриненком, де учасники обмінялися інформацією про Європейську спілку ректорів, організацію навчального процесу і поглиблення міжнародних контактів з європейськими університетами. До речі, у січні 2018 р. делегацію України на конгресі Європейської Асоціації вчителів, який проходив у Страсбурзі в будинку Європейського Парламенту, де громадську організацію «Європейська освіта і наука в Україні» було прийнято до Загальноєвропейської асоціації вчителів, було запрошено професора С.М. Іваненко і доцента О.В. Холоденко.

фото 4. Eвропарламент

Візит професора Сільвано Марселья, Президента Європейської Асоціації вчителів (яка існує вже понад 60 років!), закінчився приємним подарунком – врученням пам’ятного знаку AEDE громадській організації «Європейська освіта і наука в Україні».

Про співпрацю кафедри іноземних мов з вітчизняними та міжнародними науково-освітніми установами  та її роль у забезпеченні освітнього процесу_2019

Деталі

Слайд1

Слайд2

Завантажити презентацію

Історія кафедри іноземних мов

Деталі

Історія кафедри іноземних мов

Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де міжкультурне спілкування та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Тому факультет природничо-географічної освіти та екології разом з кафедрою іноземних мов розглядає володіння іноземними мовами як один з основних механізмів реалізації процесів інтеграції України у світовий науковий, освітній і культурний простір.

Взагалі, історія кафедри іноземних мов факультету починається ще з повоєнних років, коли існувало три мовні кафедри (англійської, німецької та французької мови), фундаторами яких були відомі українські вчені й педагоги: Л.А. Близніченко, К.В.Єнакієва, Л.Ф. Філімонова.

У далекому 1952 році факультет іноземних мов Київського педагогічного інституту, тоді ще, ім. О.М.Горького був переведений до Київського інституту іноземних мов, а на базі нашої кафедри було створено єдину самостійну кафедру загальноінститутського значення, яку очолила доцент К.В.Єнакієва. Ця кафедра вела навчально-виховну й методичну роботу на всіх факультетах стаціонару, вечірнього і заочного відділень педагогічного інституту та в групах аспірантів. В цей час, тут було створено чимало підручників, за якими працювали студенти педагогічних інститутів республіки тих років, кілька навчальних посібників з іноземних мов для середніх шкіл. Серед них — підручник німецької мови (К. В. Єнакієва), підручник англійської мови (А. П. Ворончук і К. М. Шабатіна), навчально-методичні посібники для студентів-заочників з німецької, англійської, французької мов (К. В. Єнакієва, К. В. Ворончук, А. Г. Юрженко, Ф. Г. Горбач, Н. М. Сазонова).

КафІнМов 01

 Завідуючий кафедрою доцент Кадомцев О.Г. разом з викладачами

Шутовою М.О та Гриневич В.В.

 

У 1975 році кафедру було поділено на дві: іноземних мов природничих та іноземних мов гуманітарних факультетів. Починаючи з цього ж рокукафедру іноземних мов природничих факультетів очолював доц. О.Г.Кадомцев. А в 1977 році в інституті було започатковано підготовку вчителів за спеціальностями «Географія та Іноземна мова» та «Біологія та Іноземна мова». Крім практичних занять, на цих відділеннях читалися лекції і спецкурси, проводилися спецпрактикуми і педагогічна практика в школах. Практика показує, що випускники відділень ГІ і БІ факультету добре зарекомендували себе на подальшій практичній роботі як учителі іноземних мов у школах Києва і Київської області.

КафІнМов 02

 Викладач Яременко О.О. разом зі студентами 4 БІ на педпрактиці в школі

 

З 1975 р. кафедра працювала над комплексною темою «Теоретичне обгрунтування та створення комплексу підручників і навчальних посібників з іноземних мов для педвузів відповідно до нової програми з іноземних мов для немовних спеціальностей». У межах теми були створені підручники німецької мови для студентів педвузів (К. В. Єнакієва) та галузеві посібники з німецької, англійської і французької мов (А. П. Ворончук, К. В. Єнакієва, І. В. Гріліхес, В. М. Мазниченко, Л. М. Супрун, Н. Г. Іщенко, Л. С. Віннічук, Ю. Ю. Романовська).

З 1986 р. на кафедрі досліджувалась колективна наукова тема «Вдосконалення навчального процесу з іноземних мов у немовному вузі в умовах комп'ютеризації» — складова частина загальноінститутської теми «Комп'ютер у школі й педагогічному навчальному закладі». Матеріали досліджень висвітлювались у доповідях на республіканських науково-практичних конференціях «Підготовка студентів педінститутів до використання електронно- обчислювальної техніки в школі і вузі (1987 р., 6 доповідей) і «Використання інформаційної технології в навчальному процесі» (1989 р., 5 доповідей). Саме в цей час було створено програми для ЕОМ з усної практики англійської мови (Н. А. Сахацька), з окремих граматичних тем англійської і німецької мов (І. В. Гріліхес, О. Г. Ярова, К. В. Єнакієва), довідник з граматики німецької мови для ЕОМ (К. В. Єнакієва).

З 2006 року кафедру очолювала доцент Турчинова Г.В., під керівництвом якої відбулось значна модернізація та оновлення матеріально-технічної бази кафедри. З цього року кафедра починає роботу над новим напрямом «Зміст, форми, методи і засоби фахової підготовки» з темою «Формування професійно-комунікативної компетентності студентів немовних спеціальностей». В рамках цієї теми кафедра почала досліджувати новітні методики викладання іноземних мов, що застосовуються у міжнародній та вітчизняній практиці з метою запровадження у навчально-виховний процес сучасних педагогічних технологій та методів навчання. 

  

КафІнМов 03

Завідуюча кафедрою Турчинова Г.В. разом з викладачами (Кічан К.А., Холоденко О.В., Смольнікова О.Г., Павицька К.М.) та персоналом кафедри (Галай О.П. та Петровська О.Я.)

Педагогічний склад кафедри, проф. Іваненко С.М., доценти Яременко О.О, Холоденко О.В., Шутова М.О., Павицька К.М., викладачі Саченко Л.М., Смольнікова О.Г., Лисенко О.І. та інші, відмічали, що особливий акцент в організації процесу вивчення іноземних мов слід зробити на Рекомендаціях Ради Європи, за якими викладання іноземних мов базується на спільних для всіх країн Європи цілях, змісті і методах навчання, маючи за мету досягнення загально рекомендованих кваліфікаційних рівнів, які забезпечують спілкування та ефективність дій у межах європейського простору.

КафІнМов 04

Зустріч з культурним аташе посольства Німеччини Харольдом Херманном та обговорення освітянських проблем  

Також, з 2006 року згідно з ліцензійним Договором з ТестДаФ-Інститутом (м. Бохум, Німеччина) на базі кафедри діє ТестДаФ-Центр НПУ імені М.П. Драгоманова. Цей Центр проводить екзамени на знання німецької мови рівня В2.1-С1.2, який називається ТестДаФ і є вступним екзаменом з німецької мови у будь-який виш Німеччини, Австрії та Швейцарії (TestDaF), а також екзамен для іноземних студентів, які хочуть визначитися, чи обраний ними профіль навчання в Німеччині відповідає їх знанням та здібностям (TestAS). Екзамен на встановлення знань  з німецької мови за Європейським стандартом (onSET-Deutsch) проводиться вже четвертий рік і для англійської мови (onSET-English). Цей екзамен дає можливість отримати сертифікат в онлайновому режимі з Німеччиною, в якому зазначається, який рівень знання цих мов у людини саме в цей час. Оцінювання знань відбувається за рівнями від А2 до С1 і вище.

КафІнМов 05

Директор центру професор кафедри Іваненко С.М. разом зі своїми аспірантами

 

В останні роки, велика увага приділялась також професійній спрямованості при вивченні іноземної мови. Професійно-орієнтований підхід передбачає формування здібностей іншомовного спілкування в різних (професійних, ділових, наукових тощо) сферах та ситуаціях з врахуванням особливостей професійного мислення. В рамках цієї теми було створено та видано підручники та посібники за певними спеціальностями та галузями знань: фізичне виховання та спорт – Кузьменко Р.І., Яременко О.О., математика – Кузьменко Р.І., інформатика – Рудницька К.М., біологія, хімія – Запара В.М., туризм – Яременко О.О., Холоденко О.В. та інші.

Матеріали досліджень, щодо згаданих вище тем та напрямів, висвітлювались також на всеукраїнських та міжнародних конференціях «Нові концепції викладання іноземної мови у світлі сучасних вимог», що проводились кафедрою разом з ГО «Європейська освіта і наука в Україні», Саксонським центром дидактики вищої школи, мовним центром SARGOI, мовною школою Oxford Club за підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини у 2007, 2010, 2014 та 2017 роках, в яких брали участь майже всі викладачі кафедри іноземних мов.

 

КафІнМов 06 КафІнМов 07

Міжнародна науково-методична конференція  “NEW CONCEPTS OF TEACHING. INNOVATIVE EUROPEAN DIDACTICS” Пленарне засідання та робота с в секціях 

У 2014 р. на базі кафедри було засновано громадську організацію вчителів і викладачів вищої школи «Європейська освіта і наука в Україні», яку у 2018 р. прийняли в AEDE (Європейську асоціацію викладачів: Association Européenne des Enseignants – зареєстроване товариство) з штаб квартирою в Брюсселі. Основною метою діяльності Організації є поширення ідеї об’єднаної Європи в усіх галузях освіти і виховання за допомогою проведення семінарів, підвищення кваліфікації педагогічного персоналу, провадження освітньої, наукової, культурної та просвітницької діяльності задля сприяння становленню європейського демократичного громадянського суспільства незалежно від політичних партій та конфесій. Президентом організації є проф. д. філол. н.  С.М. Іваненко, а співзасновником доц. к. п. н. О.О. Яременко-Гасюк.

 Громадська спілка

Керівний склад громадської організації «Європейська освіта і наука в Україні»

 

Зараз, навчально-виховна і методична робота кафедри іноземних мов факультету, під керівництвом во/завідуючої Яременко-Гасюк О.О., спрямована на розв'язання таких питань, як педагогічний дизайн та проектування навчально-виховного процесу, систематизація та організація навчального матеріалу за професійним спрямуванням, вдосконалення методів формування мовних умінь і навичок, використання ІТ у навчальному процесі, організація самостійної роботи студентів через впровадження електронних курсів, оцінювання знань, умінь і навичок студентів через систему MOODLE, послідовний та комплексний розвиток усіх компетентностей, які необхідні для успішного здійснення іншомовної комунікації в академічній, професійній та соціально-громадській сферах спілкування тощо.

На допомогу студентам та викладачам факультету працівники кафедри планують створити інформаційно-консультативний центр, основною метою якого є підвищення кваліфікаційного рівня працівників освіти та студентської молоді; реалізація спільних просвітницьких, навчально-виховних, інших соціальних проектів разом із учбовими закладами Європи, тощо.

Кафедра постійно проводить виховну роботу серед студентів, залучаючи їх до участі в заходах, що відбуваються на іноземній мові, як в стінах університету (тижні іноземних мов, підготовка й проведення конференцій, збір допомоги дитячій міській лікарні тощо), так й за його межами (екскурсії містом, відвідування музеїв, ботанічних садів, оранжерей тощо), крім того, студенти мають нагоду зустрітися з освітянами та викладачами зарубіжних країн (Польша, Німеччина, Велика Британія, Америка). Майже всі викладачі мають постійні громадські доручення.

КафІнМов 08

 Зустріч студентів університету з професором Лешнером (Гент, Бельгія)

 

КафІнМов 09

На екскурсії містом разом зі студентами університету

 

КафІнМов 10

Зустріч викладачів кафедри з представниками організації  “Citizens of Europe” в міській мерії 

 

Зараз, на кафедрі працюють 18 викладачів – 1 доктор, 5 доцентів, 3 старших викладача, 6 викладачів та 3 асистента, що забезпечують викладання таких навчальних дисциплін:

 ОКР бакалавр:

Іноземна мова (англійська)

Іноземна мова (німецька)

Іноземна мова (французька)

Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)

Іноземна мова за професійним спрямуванням (німецька)

Іноземна мова за професійним спрямуванням (французька)

Друга іноземна мова (англійська)

Друга іноземна мова (німецька)

 

ОКР магістр:

Академічна іноземна мова (англійська, німецька, французька)

 

Доктор філософії:

Іноземна мова за проф. спрямуванням та наукові комунікації (англійська)

Іноземна мова за проф. спрямуванням та Наукові комунікації (німецька)

 

Спецкурси (англійська, німецька, французька)

Фонетика

Лексикологія

Теорія та практика перекладу

Стилістика та інтерпретація тексту

Синтаксис

Академічне письмо

  

Робота кафедри на майбутнє буде спрямовуватись на

- систематизацію та індивідуалізацію змісту іншомовної підготовки майбутніх педагогів з урахуванням запитів суспільства;

- створення якісного іншомовного академічного середовища та умов для безперервної мовної підготовки педагогів немовних та мовних спеціальностей через розширення спектру освітянських послуг для викладачів та студентів;

- застосування в освітньому процесі інноваційних технологій навчання (blended learning, flipped classroom, CLIL, distance learning, cooperative learning, mobile learning);

- співпрацю з різними міжнародними освітніми інституціями з метою розвитку прямих контактів з провідними університетами США, Великої Британії та країнами Європейського Союзу;

- системну робота над поліпшенням якісних показників професорсько-викладацького складу кафедри шляхом організації академічних обмінів між викладачами, науковцями, студентами, аспірантами та залученням їх до активної участі у міжнародних наукових форумах та одержання міжнародних наукових і освітніх грантів тощо.

 

Тиждень іноземних мов на факультеті природничо-географічної освіти та екології НПУ імені М. П. Драгоманова

Деталі

Осінньою порою, наприкінці жовтня і початку листопада, що стало доброю традицією на факультеті природничо-географічної освіти та екології НПУ імені М.П. Драгоманова, на яку з нетерпінням чекають як студенти, так і викладачі, проводиться тиждень іноземних мов, який відкрила декан факультету Ганна Володимирівна Турчинова з першокурсниками, які вперше залучилися до цього заходу.

Г.В.Турчинова зробила чудовий, водночас, неочікуваний подарунок для студентства, з прихованим смислом, – ГЛОБУС або «Земне яблуко» (таку назву дав винахідник глобуса німецький географ і мандрівник Мартін Бехайм). Глобус символізує цілісність світу, глобальність, нескінченність, значимість часу життя і безсмертя.

А.В.Турчинова со студентами на фоне глобуса

У сучасному світі глобус символізує пріоритет знань над невіглаством і влади над світом. Глобус являє собою сферу і вважається ідеальною формою, тому перетворюється в символ відсутності на життєвому шляху власника труднощів, перешкод і неприємностей. За вченням фен-шуй (наука жити в гармонії з чакрою природи) глобус символізує успіхи в навчанні і здатність «притягувати» до власника ці успіхи.

Тому, мабуть, декан факультету Г.В.Турчинова і заклала в подарунку прихований смисл − бажання допомогти кожному студентові в нелегкій праці здобування знань і наполегливості в цьому процесі.

студенти на фоне бюста Драгоманову

Глобус – це маленька модель нашої планети і за його допомогою ми відправляємося в подорож по планеті Земля, де, як вважають, існує від 2500 до 7000 мов (погляди вчених на загальну їх кількість розходяться через відсутність уніфікованого підходу до того, що вважати мовою, а що діалектом).

Тиждень іноземних мов на факультеті проводиться з метою підвищення культури міжнародного спілкування, розвитку креативної особистості студента, майбутнього педагога, заохочення наших вихованців до вивчення іноземних мов, стимулювання їх інтелектуальної та іншомовної комунікативної активності.

Іноземна мова є засобом спілкування для людей різних національностей, а володіння іноземними мовами – це одна з ознак професійної успішності людини. Згадаємо великого Вольфганга Гете: «Той, хто не знає іноземної мови, не знає своєї власної».

Ознайомлюючись із традиціями і звичаями інших народів, ми переконуємося у неповторності української культурної спадщини, тому зав. кафедри іноземних мов факультету Олена Олександрівна Яременко-Гасюк запросила студентів третього курсу, майбутніх географів та туристів, на екскурсію англійською мовою по стародавньому Києву університетським комфортабельним автобусом.

О.О.Яременко-Гасюк запрошуe на екскурсiю

Золоті ворота, найстаріша Києво-руська споруда, яка зберіглась до наших днів з часів князя Ярослава Мудрого, Софіївська площа, Михайлівська площа, Андріївський узвіз, Поділ, де знаходяться пам’ятки архітектури XII, XVI−XIX ст.: старий корпус Києво-Могилянської академії, будинок Петра І, Покровська церква, будинок Стрельбицького, дзвіниця церкви Миколи Доброго, Гостинний двір, церква Богородиці Пирогощі, Покровський монастир, Флорівський монастир, Іллінська церква, церква Миколи Притиска, Набережно-Микільська церква, Річковий вокзал, Фунікулер, пам’ятник Г.Сковороді.

Під час екскурсії студенти говорили англійською мовою, відповідали на запитання гіда, а також задавали і йому питання. На закінчення екскурсії кожен студент повинен був висловити свої враження англійською.

Екскурсія англійською мовою закінчилася Рибальським островом (пропонуємо подивитися фоторепортаж події).

P1

P2

P3

P4

P5

P6

P7

Відбувся концерт британської рок-групи Rubin Hood

Деталі

За сприяння кафедри іноземних мов факультету природничо-географічної освіти та екології і міжнародної спільноти SARGOI International Community відбувся концерт британської рок-групи Rubin Hood

1

Колектив центру SARGOI International Community святкують 10 річчя своєї діяльності в університеті 

2

Концерт британського співака та композитора  Nicky Rubin

3

Аудиторія на концерті: студенти університету, викладачі центру, менеджмент

4

Група Rubin Hood перед концертом

5

Викладачі університету на святкуванні

30 березня 2018 року кафедра іноземних мов проводить зустріч з британською рок-групою «Rubin Hood» та співаком і композитором Nicky Rubin

Деталі

30 березня 2018 року кафедра іноземних мов факультету природничо-географічної освіти та екології спільно з SARGOI International Community проводить зустріч з британською рок-групою «RubinHood» та співаком і композитором NickyRubin.

rubin hood

 

Зустріч відбудеться в актовій залі центрального корпусу НПУ ім. М.П.Драгоманова з 18:30 до 20:30.

Запрошуються студенти, викладачі та ті, що бажають потрапити в чарівне середовище англомовного спілкування.

Реєстрація на сайті:

www.SPnGO.com

http://bit.ly/2FLNYUA

За детальною інформацією звертайтесь на кафедру іноземних мов.

Семінар «TestDaF-Teilnehmende gezielt vorbereiten»_01.02.-12-2017

Деталі

gast

Seminar TestDaF 03 IMG 20171201 112311701

TestDaf DUO TestAs On-Set

На факультеті Природничо-географічної освіти та екології відбувся семінар «TestDaF-Teilnehmende gezielt vorbereiten» для Центрів TestDaf України, що проводять екзамени з німецької мови.

Організатори семінару: Центр TestDaF Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (кафедра іноземних мов) та Гете-Інститут (м. Київ).

Проводила семінар пані Claudia Pop (TestDaf-Institut, Bochum, Німеччина).

В семінарі прийняли участь представники з Луцьку, Одеси, Вінниці, Запоріжжя, Чернівців та інших міст України.

Seminar TestDaF 01 IMG 20171201 112250050

Seminar TestDaF 02 IMG 20171201 112254013

Seminar TestDaF 03 IMG 20171201 112331602

Seminar TestDaF 03 IMG 20171201 112347503

 Більше фото для перегляду (01-02.12.2017)

 

Конференція «НОВІ КОНЦЕПЦІЇ ВИКЛАДАННЯ» 30-31.10.2017

Деталі

konferenciia 30-31-10-2017          konferenciia 30-31-10-20172

Конференція «НОВІ КОНЦЕПЦІЇ ВИКЛАДАННЯ У СВІТЛІ ІННОВАЦІЙНИХ ДОСЯГНЕНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ДИДАКТИКИ ВИЩОЇ ШКОЛИ» 30-31.10.2017

Детальніше: Конференція «НОВІ КОНЦЕПЦІЇ ВИКЛАДАННЯ» 30-31.10.2017

Кафедра іноземних мов природничих факультетів

Деталі

Сторінка оновлюється

   

Розклад  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Хто на сайті?  

На сайті 85 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ