Formular TestDaF ukr

Деталі

Центр тестування (адреса штамп)

Заява на участь у екзамені ТестДаФ

На екзамен Тест ДаФ _______________________________ день / місяць / рік 

У центрі тестування в_______________________________ назва центру тестування /місто

 

Цією заявою заявляю про бажання реєстрації на екзамен. Я ознайомився/ознайомилась з пам'яткою для тих, хто бажає здавати екзамен, і засвідчив/засвідчила підписом згоду з правилами для тих, хто здає екзамен.

 

Будь ласка заповнюйте друкованими літерами!

 

• Прізвище:

 

___________________________

• вулиця і номер будинку:

 

_________________________

• Ім'я:

 

___________________________

Місце проживання:

 

_________________________

по батькові:

 

___________________________

поштовий індекс:

 

_________________________

стать:

 

1  жіноча 2  чоловіча 

область / федеральна земля:

 

_________________________

дата народження:

 

___________________________ день /місяць / рік 

країна:

 

_________________________

громадянство:

 

___________________________

Telefon:

 

_________________________

Посвідчення з фотографією:

 

___________________ (напр. закордонний паспорт)

e-mail:

 

_________________________

номер та серія паспорту:

 

__________________________

Плату за екзамен сплатив/сплатила (дата):

 

_________________________

Ви маєтн з цим паспортом з'явитися на екзамен.

I

Я вже здавав/здавала екзамен ТестДаФ :

дата:___________________  у центрі тестування:___________________________________ 

(будь ласка зазначте хрестиком:)

 

Пробний тест   Екзамен  Мій номер _____________________________

Моїм підписом я заявляю бажання зареєструватись на екзамен ТестДаФ і визнаю умови, зазначені у пам'ятці для тих, хто бажає здати екзамен (редакція 08/2005), і в Правилах проведення іспиту. 

місце 

 

день /місяць /рік 

 

Підпис 

Будь ласка здайте заповнений формуляр у Вашому центрі тестування! 

© 08-2005

Пам'ятка для тих, хто бажає здавати екзамен 

Будь ласка прочитайте уважно цю пам'ятку до реєстрації і зберігайте її разом з Вашими реєстраційними матеріалами. Ця пам'ятка проінформує Вас про реєстрацію і умови здачі екзамену ТестДаФ.

Реєстраційний формуляр 

  Чітко і ясно заповніть реєстраційний формуляр. Ваші дані зберігатимуться для того, щоб встановити результати екзамену і для того, щоб виготовити Вам сертифікат.       

Якщо вам потрібно у вашому підписі використовувати Ваше прізвище, користуйтесь будь ласка офіційними правилами транскрипції, що діють стосовно Вашої країни. Використовуйте те ж саме написання. Як у Вашому закордонному паспорті, щоб пізніше при пред'явленні сертифікату не виникало б сумнівів. 

Оплата екзамену 

Ви маєте заплатити за участь у здачі екзамену ТестДаФ. Будь ласка запитайте своєчасно у центрі тестування розмір плати за екзамен і форму оплати (готівкою, безготівково).

Ваша реєстрація визнається дійсною, якщо оплата за екзамен надійшла у центр тестування до закінчення терміну реєстрації. При переказі грошей зверніть увагу на термін переказу Вашого банку! Якщо Ви після реєстрації помічаєте, що Ви недостатньо підготовані чи з інших причин хотіли б не здавати екзамен, то Ви маєте до закінчення терміну реєстрації зняти себе з реєстрації. Тільки в такому разі Ви повернете сплачені кошти за екзамен. Центр тестування може в такому випадку зняти максимально 20% від суми оплати екзамену за організаційні витрати. Якщо ви не з'явились на екзамен з інших причин, бажаєте зняти себе з реєстрації після закінчення офіційного терміну реєстрації чи перериваєте участь у екзамені, сплачені кошти Вам не відшкодовуються.; Ви не отримуєте сертифікат.

Строк реєстрації 

  До кожного екзамену існує термін початку реєстрації та обов'язковий термін закінчення реєстрації, дата якого падає на день приблизно за 4 тижні до дати екзамену; про термін реєстрації інформується на вебсторінці www.testdaf.de (термін екзамену). Термін закінчення реєстрації вашого центру тестування може закінчуватись на декілька днів раніше. Тому поцікавтесь завчасно у вибраному Вами центрі тестування і зареєструйтесь згідно з визначеним терміном. Заяви на реєстрацію, подані після закінчення терміну реєстрації, не беруться до ролзгляду. За декілька днів до екзамену від центру тестування Ви отримаєте повідомлення: «Допуск до екзамену ТестДаФ». У ньому буде надана інформація про місце та час початку екзамену.

До і під час екзамену 

До і під час екзамену проводитимуться перевірки щодо ідентифікації тих, хто здає екзамен, Принесіть з собою на екзамен наступні документи: 

1. Паспорт з фотокарткою, пред'явлений при реєстрації, для ідентифікації особи. 

2. Допуск до екзамену. Будь ласка принесіть з собою кулькову ручку з чорною пастою.

Якщо з-за технічних причин частину екзамену «усне мовлення» не можна перевірити, відповідальність за це несе центр тестування; центр тестування повідомить Вам про це; ТестДаФ-Інститут видає в такому випадку частковий сертифікат (без оцінки «усного мовлення») 

Після екзамену 

  Ви отримаєте як правило через 6 тижнів після екзамену від свого центру тестування сертифікат.  Інститут ТестДаФ і Центр ТестДаФ не дають ніяких довідок про результати екзамену до виписки сертифікатів. Як тільки результати будуть готові , центр тестування Вам про це повідомить.

Якщо Ви берете участь у конкурсі на отримання місця на навчання, надсилайте копії до установ, які займаються допуском до навчання. Оригінал Ви маєте надати тільки під час зарахування на навчання.

Відповідно до письмової заяви ТестДаФ-Інститут випише Вам за 20 євро дублікат Вашого сертифікату. Зазначте при цьому прізвище, ім'я, Ваш номер, за яким ви брали участь у екзамені, і центр тестування, де Ви здавали екзамен.

 Ваші дані і результати екзамену можуть анонімно використовуватись  ТестДаФ-Інститутом з метою наукових досліджень. Якщо після екзамену з'ясується, що отриманий результат досягнуто з порушеннями, Екзаменаційна комісія ТестДаФ.Інституту може визнати такий сертифікат недійсним. У таких випадках вузи Німеччини будуть проінформовані про недійсність сертифікату і намагання фальсифікації. Оскарження результатів екзамену можуть бути подані до екзаменаційної комісії ТестДаФ-Інституту .

© 08-2005

Правила для тих, хто здає екзамен

Шановні бажаючі здати екзамен!

Ви несете відповідальність за те, щоб прочитати і зрозуміти ці правила. Правила визначають, як ви мусите поводитися під час екзамену ТестДаФ, і інформують Вас про наслідки, пов'язані з порушенням цих правил.

 1. Ті, хто здають екзамен, мають пред'явити в день іспиту дійсний паспорт/ закордонний паспорт. Паспорт чи закордонний паспорт має бути ідентичним з документом, який було використано при реєстрації. Бажаючі здати іспит без дійсного посвідчення особи до екзамену ТестДаФ не допускаються.

 2. Бажаючі здати екзамен, які з'явились у центр тестування після роздачі екзаменаційних матеріалів, не мають права брати участь у екзамені.

 3. Тим, хто здає екзамен, не дозволяється виходити з приміщення, де проводиться екзамен, після того, як їм показано їх місце. На перерві після частини екзамену  «аудіювання» дозволяється вийти в туалет. В інших випадках дозволяється виходити з екзаменаційної аудиторії тільки у виключних ситуаціях і тільки за умови супроводу особи-наглядача. Остаточне рішення про це приймає відповідальний за проведення іспиту. Пропущений час екзамену не надається окремо.

 4. Тим, хто здає екзамен, не дозволяється мати при собі мобільні телефони, пейджери, аудіо- та  mp3-плеєри чи інші електронні пристрої. Якщо є спеціальне приміщення, де можна було б зберігати особисті речі, то ті, хто здають іспит, мають залишити там свої сумки. Якщо такого приміщення немає, то всі особисті речі потрібно скласти у кутку екзаменаційного приміщення, недоступному для тих, хто здає екзамен.

 5. Мобільні телефони, пейджери та інші електронні пристрої, здані на зберігання, мають бути вимкнені під час всього екзамену. Якщо під час екзамену задзвонить чийсь мобільний телефон, то власник цього телефону буде усунутий від здачі екзамену. Якщо ті, хто здають екзамен, намагаються телефонувати під час екзамену чи на перервах, то вони усуваються від здачі екзамену.

6. Тим, хто здають екзамен, дозволяється на перервах брати з сумок тільки їжу, напої та туалетні приналежності. Не дозволяється під час пауз телефонувати чи дивитись у конспекти або у словники та енциклопедії чи будь-які довідкові матеріали.

 7. Під час екзамену дозволяється мати на партах тих, хто здають екзамен, лише паспорти/закордонні паспорти і авторучки. Ті, хто здають екзамен, мають перевірити, чи їх кулькова авторучка має чорну пасту.

 8. Тим, хто здають екзамен, не дозволяється робити нотатки про зміст екзамену ТестДаФ і брати їх з собою після екзамену. Всі матеріали екзамену і папір для нотаток мають бути здані після закінчення кожного субтесту відповідальному/відповідальній за екзамен чи особі, яка наглядає.

Ті, хто здають екзамен, мають перенести всі відповіді на листок для відповідей у екзаменаційний час, передбачений для цього. Оцінюватимуться тільки відповіді на листках для відповідей чи на спеціальних листках для письмових робіт. Записи на папері для нотаток  не оцінюються.

Як тільки відповідальний/на повідомляє про кінець частини екзамену, ті, хто здають іспит, мають припинити писати. Ті, хто продовжують писати після закінчення терміну проведення частини екзамену, можуть бути усунуті від здачі екзамену. Рішення залишається за відповідальним/ою за проведення екзамену.

9. Ті, хто заважають проведенню екзамену, користуються недозволеними допоміжними матеріалами чи намагаються списати, спочатку отримують зауваження. Якщо ж вони не зважають на зауваження відповідального за проведення екзамену, то їх усувають від участі у екзамені. У такому випадку кошти не відшкодовуються і той, хто здавав екзамен, не отримує сертифікат.

© 08-2005

10. Ті, хто здають екзамен, мають вчасно повернутись після перерви,  до початку наступної частини екзамену (час має бути визначеним центром тестування). Після перерв чи зміни екзаменаційної аудиторії до вказівки, де мають займати місця, ті, хто здає іспит, проводиться перевірка ідентичності особи.

11. Після закінчення частини екзамену «усне мовлення» ті, хто здають екзамен, мають відразу залишити приміщення, де проводився екзамен. Вони зобов'язані не спілкуватись про зміст екзамену з іншими учасниками екзамену.

12. Ті, хто здають екзамен, якщо вони відчувають, що з ними негарно повелись, чи якщо вони не задоволені центром тестування, мають у п'ятиденний термін після здачі екзамену подати скаргу у письмовій формі до екзаменаційної комісії ТестДаФ-Інституту.

13. Бажаючі здати іспит з визнаними каліцтвами мають звернутись у центр тестування по можливості за 2 місяці до тесту, у всякому випадку до закінчення терміну реєстрації, проінформувати відповідального/у за проведення екзамену, щоб можна було вжити відповідних заходів, які б зробили можливою участь у екзамені ТестДаФ.

Додаткові вказівки:

I Принесіть з собою тільки кулькову ручку з чорною пастою.

II Відповідальні за проведення екзамену можуть зібрати паспорти чи закордонні паспорти, щоб перевірити їх іще раз. Якщо існують сумніви щодо Вашої ідентичності, від вас вимагатиметься довести Вашу ідентичність центрові тестування протягом тижня після екзамену. Сертифікат ТестДаФ виписується тільки у разі, якщо Ви змогли довести Вашу ідентичність поза сумнівів.

III Ми не радимо Вам приносити з собою у день екзамену Ваш мобільний телефон чи інші електронні пристрої (пейджер, плеєри та MP-3-плеєри, iPod, електронні словники та ін.).

IV Серйозні порушення правил для тих, хто здають екзамен, (напр.. підроблені документи щодо особи, користування ручними сканерами чи намагання взяти з собою матеріали екзамену) може привести до того, що така особа вже більше ніколи не буде допущена до здачі екзамену ТестДаФ. Рішення з цього питання приймається у ТестДаФ-Інституті м. Хаген.

Зняття відповідальності:

ТестДаФ-Інститут не може брати на себе відповідальність за порушення процесу екзамену ТестдаФ, спричинені обставинами, непідвладними ТестДаФ-Інституту. Якщо такі обставини стають на перешкоді екзамену чи перевірці екзаменаційних робіт і все затягується чи має бути перервано, то буде вжито будь-яких заходів, щоб забезпечити нормальну роботу по проведенню екзамену як тільки це стане можливим.

Відповідальність ТестДаФ-Інституту обмежується тим, щоб повернути плату за екзамен чи – у обґрунтованих випадках – запропонувати повторення тесту у пізніший термін. За з технічних причин невдалі записи частини екзамену «усне мовлення» несе відповідальність центр тестування; у випадках, які можна довести (неправильне користування звукозаписуючими приладами, невиконання рекомендацій відповідального за проведення екзамену) відповідальність падає на того, хто здає екзамен. ТестДаФ-Інститут не відповідає за невдалі аудіозаписи. 

Будь ласка підпишіть наступну заяву: Я взяв/ла до уваги вищезазначені приписи і даю свою згоду, що виконуватиму їх.

Прізвище того, хто здає екзамен: _____________________

Підпис того, хто здає екзамен: ________________________

Місце, дата: _________________________________________________

 

 

 

 

 

Оригінал залишається у центрі тестування. Зробіть копію для Вашої документації! 

© 08-2005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Розклад  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Хто на сайті?  

На сайті 78 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ