ІІ Студентський науковий симпозіум “Around the Word with «Biogeography: Actual Modern Problems»_2019-05-21,22

03

21-22 травня 2019 року відбувся ІІ Студентський науковий симпозіумAround the Word with «Biogeography: Actual Modern Problems» (уформаті «Фестиваль інтеграції природничих наук»), організований кафедрами біології та психолого-педагогічних дисциплін (на основі навчально-наукової лабораторії інноваційних педагогічних технологій).

Були запрошені викладачі кафедри іноземних мов природничих дисциплін, студенти Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка, Коледжу геологорозвідувальних технологій Національного університету імені Тараса Шевченка.

Активними учасниками стали студенти 12 БХ, 24 ГІ, 32 Б груп факультету природничо-географічних освіти та екології.

Фестиваль інтеграції природничих наук відкрила завідувач кафедри психолого-педагогічних дисциплін, кандидат педагогічних наук, доцент Покась Л.А. З вітальним словом до студентів, учасників наукового симпозіуму звернулася декан факультету природничо-географічної освіти та екології кандидат педагогічних наук, професор Турчинова Ганна Володимирівна.

Студентська громада обмінялася авторськими науковими доробками, продемонструвала креативний підхід до інтеграції природничих наук, звучали блюз, джаз як доповнення до розкриття змісту виступу. Доповіді були підготовлені українською, англійською, німецькою мовами. Організатори заходу використовували педагогічні інновації: сугестопедію, ароматерапію, елементи STEAM-освіти.

Захід закінчився відвідуванням фонду наукової бібліотеки НПУ імені М.П.Драгоманова, де учасники симпозіуму ознайомилися з тематичною виставкою рідкісних та цінних видань з «Біогеографії».

01

02