Міжнародні зв'язки

Згідно угоди про співпрацю між Казахським  національним педагогічним університетом імені Абая і НПУ імені Михайла Петровича Драгоманова в університеті перебували на стажуванні 19-28 жовтня 2011 р.  завідувач кафедри хімії доктор педагогічних наук, професор  Ахметов Нурлан Каркенович і завідувач кафедри технології навчання природних дисциплін  Мансуров Бакір Аймухаметович.

Колег з Казахстану вітали перший проректор В. П. Бех,  директор Інституту природничо-географічної освіти та екології професор В. П. Покась. Гості вивчали досвід роботи кафедр Інституту природничо-географічної освіти та екології, організацію навчально-виховного процесу на кафедрі теорії та методики навчання природничо-географічних дисциплін і кафедрі хімії, відвідали заняття за участю українських та іноземних студентів, познайомилися з історичними пам’ятками Києва.

У програму стажування входила участь казахських колег у Міжнародній науково-практичній конференції  «V Менделєєвські читання», яку  Інститут  проводив у Полтаві спільно з Полтавським національним педагогічним університетом  імені В. Г. Короленка.

Хід, організація та результати стажування вдовольнили  професорів з Казахстану і причетних до цієї справи викладачів нашого університету.

Згідно угоди про співпрацю між Російським   державним педагогічним університетом імені О.І. Герцена та НПУ імені М. П. Драгоманова, кафедра хімії і кафедра теорії та методики навчання природничо-географічних дисциплін університету налагодили стосунки з кафедрою хімічної і екологічної освіти  Російського   державного педагогічного університету імені О.І. Герцена.

У квітні 2011 року наші студенти взяли участь у науковій конференції в Санкт-Петербурзі. У травні 2011 р. професор Ярошенко Ольга Григорівна  взяла участь у 58-й Всеросійській  науково-практичній конференції хіміків міжнародного рівня, де виступила з доповіддю на пленарному засіданні.

У жовтн Відвідав Інститут природничо-географічної освіти і екології  завідувач кафедри хімії Білоруського державного  педагогічного університету імені Бориса Танка Лахвіч Тодар Тодарович