Кафедра психолого-педагогічних дисциплін на методологічному семінарі «Можливості використання платформи WEB of Science для науковця»

seminar IMG 0913

13 листопада 2017 року кафедра психолого-педагогічних дисциплін приєдналася до участі в методологічному семінарі «Можливості використання платформи WEBofScience для науковця», яку організували працівники наукової бібліотеки НПУ імені М.П. Драгоманова.

Перед учасниками семінару виступила кандидат біологічних наук, Тихонкова Ірина, акаунт менеджер, яка розповіла про компанію ClarivateAnalytics в Україні, продемонструвала можливості підвищення наукового рівня, поділилася досвідом як знайти якісні, актуальні публікації за Вашою темою, вибором бізнес-моделі наукового зарубіжного видання, озвучила вимоги оформлення статті певного видання, критерії відбору статей, чи можна вберегтися від хижацьких видань і як не загубитися в світі науковців.

seminar IMG 0915

На семінарі виступив проректор з наукової роботи, професор кафедри математичного аналізу та диференціальних рівнянь, доктор фізико-математичних наук, професор Торбін Г.М., який розповів про допомогу, яку ректорат надав бібліотеці НПУ імені М.П. Драгоманова щодо використання платформи WEBofScience, про важливість доступу до неї для науковців-драгоманівців.